תגובות

אמיץ יותר, חזק יותר, מחושל הרבה יותר. חזרתי!

מצטער, אבל לא הצלחתי להתאפק..

 אחרי שבוע סקי מטורף שבו כבשתי את פסגת הר הטיטליס בשוויץ (או יותר נכון להגיד שהר הטיטליס כבש אותי בהתחשב בכמות השלג שהורדתי מעצמי בסופו של כל יום), אני חוזר אליכם מלא מרץ וחדור מוטיבציה לקראת האזרחות (הרגשה שאני דיי בטוח שתעבור לי ביממה הקרובה).

היה מעניין להסתובב ברחבי שוויץ בקור המקפיא (4- מעלות בממוצע) ולחפש שלטי חוצות ופרסומות שיראו מה המעצבים הגרפיים של שוויץ יודעים לעשות, אבל התאכזבתי מהר מאוד לגלות שכמו בכל דבר אחר הקשור בשוויצרים, גם בעיצוב גרפי ההרגשה היא ניטרלית. לא מצאתי שום עבודה שהיתה שווה צילום, רוב הלוגואים, הפרסומות והשלטים נראו משעממים ונטולי תשומת לב/משיכה ביחס לאחרים אבל יכול להיות שהסיבה לזה היתה שכל אלה נראו כמו לכלוך על העדשה בתצוגת הנוף המדהים של שוויץ.

בכל מקרה, מקווה שלא ערקתם לבלוגים אחרים בזמן היעדרותי (-שתיקה מביכה) כי מסוף השבוע הזה פרויקט "פוסט אורח" נכנס להילוך ראשון ויביא לכם פרספקטיבה חדשה על המושג "פיקסלים" (תודו שזה נשמע מעניין!).

סוף שבוע נעים,

דניאל.

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

3 תגובות לפוסט "אמיץ יותר, חזק יותר, מחושל הרבה יותר. חזרתי!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים