תגובות

גו גו פאוורנג’רס!!

השבוע יצאתי לרגילה [חמישה ימי חופש שאמורים לקבל פעם בשלושה חודשים ובפועל מקבלים פעם בשנה]..

וכמו שאתם רואים יש לי מלא דברים לעשות כמו לפתוח בלוג וכמו לשבת כל היום מול המחשב ולראות סרטים.
בלי סיבה מיוחדת נכנס בי איזשהו התקף הזוי של נוסטלגיה לראות את הסרט של הפאוורנג'רס! [וכנראה גם בWNET כי משם הורדתי את הסרט] [אמרתי הורדתי? התכוונתי להגיד שקניתי. קניתי את הסרט בדרך הכי חוקית שיש!].

אולי בגלל שבדיוק היה את הפרק התשיעי בעונה ה-13 של הפאוורנג'רס בחלל בערוץ ג'טיקס? לא יודע.. בכל אופן תוך כדי הורדה, נזכרתי בטירוף שרץ סביב הסרט כשהייתי בן 7 – הסרט היה שובר קופות! פורץ עולמות עם אפקטים מדהימים! והכי חשוב,נזכרתי בקימברלי….[הריינג'רית הורודה] אחח קימברלי…. [רונה תסלחי לי זה רק בשביל ההמחשה]
ופייר? התאכזבתי..

אז נכון ששנת ההוצאה של הסרט היתה 1995, ונכון שכל עניין המחשוב לא היה מפותח כ"כ בקולנוע. אבל מפה ועד לאיזה גומי סגול שנהפך לבן אדם? לתנועות גוף וידיים שמשמיעות איוושת רוח של חרב סמוראי בכל תזוזה קטנה של הזרת? לניצוצות שיוצאים מכל מקום בחליפות שלהם? והכי חשוב ליכולות המשחק הכל כך אמינות של השחקנים?

בקיצור..על הפנים! אני רק מחכה שיצא איזה חידוש לסרט שיביאו את ג'סיקה אלבה לשחק את קימברלי או משהו בסגנון :)

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

4 תגובות לפוסט "גו גו פאוורנג’רס!!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים