תגובות

למי למי יש יותר כבוד? עשרה פורטפוליואים תוצרת הארץ

flagisrael

דיברנו כבר על מה זה פורטפוליו, איך אפשר ליצור אחד, מה זה נותן למעצב גרפי בחיים ואפילו הבאנו עשרה פורטפוליואים שיכולים לשמש כמקור השראה (אל תתפלאו על הכתיבה ברבים, איבדתי השבוע עוד חלקיק שפיות כשביקשו ממני לנתח ציר הגעה רכוב מנתניה לתל אביב בשביל תרגול והתעצבנו שסימנתי את כביש החוף)(שוב).
בניגוד לזירת הסלולאר בארץ עליה דיברנו בפוסט הקודם, זירת העיצוב הגרפי בארץ נחשבת לאחת הטובות בעולם כך שאם אומרים לכם שרמת העיצוב שלכם ברצפה, תענו ״מהרצפות הטובות בעולם!״ ואם ישאלו מאיפה קיבלתם את הרעיון המגוחך הזה תפנו אותם לבלוג אחר..

קהילת המעצבים בארץ היא לא סתם חבורה של נובים חסרי כבוד. יש חברות עיצוב ישראליות המוכרות בכל העולם כמו "ברזילי מעצבים בע"מ" שבין לקוחותיהם תמצאו בין השאר את מוטורולה  כך שיש לאן לשאוף!
לפוסט הזה הוספתי קישורים לעשרה פורטפוליואים של מעצבים גרפיים/ מעצבי אתרים / מעצבים בתלת מימד / חברות עיצוב שלדעתי שווים איזכור בבלוג העוסק (בלי כל כולו) בנושאים הנ״ל.

http://www.ykstudio.net

http://www.evolvemedia.co.il

http://www.barzilaidesign.com

http://www.propoza.co.il

http://www.websense.co.il

http://www.sl-design.co.il

http://www.refresh.co.il

http://www.eranimation.com

http://www.clutch.co.il

http://breezecreative.com

 

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים