תגובות

פרויקט פ.א.ה [”פגוש את האתרים”] כל מה שרציתם לדעת!

אם שאלתם את עצמיכם במה מדובר ולא הצלחתם לישון כבר כמה לילות עקב מחשבות בלתי נדלות על הבלוג ועל הפרסום המוקדם של הפרויקט [ואני בטוח שזה לא רק הדמיון המופרך שלי שמוביל פה את הכתבה]..

אני גאה להציג בפניכם את כל מה שרציתם לדעת על פרויקט פ.א.ה!

כחלק מהמאמרים השוטפים שמתפרסמים פה בבלוג כל שבוע, החל מיום שישי הקרוב יתחילו להתפרסם פה מאמרי-על! [ממש כמו גיבורי-על רק לא..]. "פרויקט פ.א.ה" או בשמו המלא "פגוש את האתרים" [ושוב כמו פגוש את ההורים רק ליד..] הוא בעצם סדרת מאמרים בבלוג הבאים לתת ביקורת/סקירה [בפאן העיצובי כמובן] על אתרים מרכזיים באינטרנט.

איך זה הולך?

בכל שבוע ניקח אתר אינטרנט מוכר וננתח אותו מקצה תנוכו ועד לקצה בהונו ע"פ העקרונות המנחים [זוכרים אותם?] שהתפרסו במאמר השני בבלוג [אבל מי סופר??].לא יותר מדי מסובך אבל גם לא הכי פשוט מכיוון שבכל מקום אורבות להן הסכנות ורק מחכות לצוד את הפרויקט ואת כל מי שקשור אליו….מוווו הא הא הא [צחוק מרושע]…

ונסתפק-אה…בדברים האלה..
אז שיהיה בהצלחה!

כמובן שאם יש לכם בקשות מיוחדות לאתרים שהייתם רוצים להעלות על המוקד, אתם יותר ממוזמנים לשלוח לי מייל/תגובה עם הבקשה [ואני מבחינתי מבטיח להשתדל לא לאגנר {-מלשון Ignore} אתכם צוחק..]

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

2 תגובות לפוסט "פרויקט פ.א.ה [”פגוש את האתרים”] כל מה שרציתם לדעת!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים