תגובות

25 דוגמאות מעוררות השראה לעיצוב ממשקי משתמש באייפד

לפני מס' חודשים העליתי פוסט עם כמה טיפים מועילים לעיצוב אפליקציות לאייפד. בפוסט נתתי דגש על עיצוב ממשקי המשתמש ועל יכולת ההבנה הבסיסית שלנו כמעצבים לנצל כל פיקסל פנוי על מסך האייפד מצד אחד, ולמנוע עומס נתונים על המשתמש מצד שני.
אני אמנם מתבייש בזה, אבל מחובתי האזרחית להצהיר שמצבי כיום דומה מאוד למצבי בעת שכתבתי את הפוסט ומלפני תשעה חודשים כשהושק האייפד. דניאל עדיין רוצה אייפד. מאוד רוצה אייפד.

בינתיים כדי לנסות לדכא את הרצון האסור הזה, כמו רודן אכזר שמדכא מרד אזרחים, מה לעשות? הפגנות של מליון איש נגדי אני כנראה לא אצליח לארגן, או שכן?, שיחקתי קצת באייפדים של אנשים אחרים ובאייפד מיוחד לאנשים שלא יכולים להרשות לעצמם. אין מה להגיד, המכשיר הזה היה ונשאר מדהים גם עכשיו כשהשוק מלא במכשירים "מתחרים".

מה שכן, בזמן ששיחקתי באייפד (זאת אומרת, עבדתי, עם האייפד) הורדתי כמה אפצליקציות בחינם דרך הInstallous (זאת אומרת, הורדתי אפליקציות מהאפסטור, בתשלום כמובן) ולא הצלחתי להפסיק להתרשם מהיצירתיות של יוצרי האפליקציות, בהקשר העיצובי והממשקי. המחשבה על הפרטים הקטנים כמו מיקומי אלמנטים נכונים, כפתורים אטרקטיביים, מעברים בין מסכים, הודעות אזהרה נעימות וקונספטים קריאיטיביים, בהחלט עוררה בי השראה.

בפוסט הזה הבאתי 25 דוגמאות מעוררות השראה לעיצוב ממשקי משתמש באפליקציות לאייפד. Enjoy.

1000 Ultimate Experiences

Nike Football+ Team Edition

TweetDeck

Square

Clock Pro HD

Things for iPad

Weather HD

Course Notes

GlobeConvert Pro

Gowalla

Delivery Status

iStudiez

Phases HD

Taska

Twittelator

Night Stand HD

Mixr

Twitterrific

Comic Zeal

Consume

Travel App

Movies Now HD

Ego

Carter’s Encyclopaedia of Health and Medicine

Flipboard

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים