תגובות

30 אייקונים סופר-ריאליסטים מתוצרת Dribbble

בתקופה האחרונה בטח שמתם לב שהבלוג לא מתעדכן בתדירות גבוהה במיוחד. זה קורה מהרבה סיבות, "חוסר זמן" הוא מן הסתם הסיבה העיקרית. אחד מהפרויקטים שאני עובד עליהם דורש ממני עיסוק מרובה בעיצוב UI ואיפיון ממשקי משתמש ברמה גבוהה במיוחד.

רעיונות לממשקים מעניינים, טרנדים חמים בעיצוב UI וממשק ידידותי – אלה דברים שבסופו של דבר יכריעו האם העיצוב שלך טוב או לא ולכן הרבה מהזמן שאני משקיע בפרויקט הולך בחיפוש אחר מקורות השראה.

אני לא יודע למה לקח לי כל כך הרבה זמן, אבל בסופו של דבר הגעתי לדריבל. דריבל או Dribbble באנגלית למי שלא מכיר – היא סוג של רשת חברתית למעצבים ואחת ממקורות ההשראה הטובים ביותר שיש היום בכל תחומי העיצוב. הרשת היא רשת חברתית סגורה שניתן להצטרף אליה בחינם, אבל כדי לפרסם בה פוסטים תצטרכו לקבל הזמנה מבפנים.

מה שכן תוכלו לעשות כמשתמשים רשומים זה לראות את העבודות של חברי הרשת – המעצבים הטובים בעולם, ולמיין את העבודות לפי קטגוריות שרלוונטיות לעיצוב כמו "ui", "logo"', "typography" וכו'…

כדי לתת לכם טעימה מהרמה הגבוהה שמוצגת שם אספתי 30 אייקונים סופר-ריאליסטים שהוצגו בזמן האחרון בדריבל:

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

8 תגובות לפוסט "30 אייקונים סופר-ריאליסטים מתוצרת Dribbble"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים