תגובות

Apple geek – Will it blend?!

.

"אתה פשוט אפל-גיק!" – כך התחילה שיחה ביני לבין חבר שלי בשעות הבוקר המוקדמות של יום שלישי לאחר שחטפתי לו באסטרטיביות מוגזמת את עמודי הכותרות מהידיים בחיפוש נואש אחר פרטים ונתונים רשמיים על הiPhone 3gs – הדור החדש של האייפון..

"אפל-גיק? מה זה אומר בכלל?" – היתממתי לי בעודי מרפרף בעיתון תוך כדי פסיחה אוטומטית על כותרות שוליות כדוגמת "עלילותיו של דודו טופז"..

"אתה יודע, אחד שסוגד לאפל, שמרגיש שכל היעוד שלו בחיים זה לחכות שהחברה תודיע על מוצרים חדשים רק כדי שיוכל לרוץ ולקנות אותם.." – אמר וכישכש בזנבו.

"לא מבין בכלל על מה אתה מדבר!" -זרם לי טוב הקטע של ה"ראש קטן". הוא אכל את זה בלי מלח. ממש מלך המניפולציות אני!

"אה באמת?.. באיזה מכשיר פלאפון אתה משתמש?"

"אייפון כמובן!" – זורם לכיוון טוב..

"ועם איזה מכשיר אתה שומע מוסיקה?"

"אייפוד! אבל.." – גוועלד, הוא עלה עלי

"ודבר אחרון, באיזה מחשב אתה עובד?"

"מיני-מק.." – נאלמתי דום.

"I have rest my case." – אמר במבט המלווה בחיוך שלא נגמר. אף פעם לא חיבבתי את הבחור..

כל כך שנאתי את המבט היהיר שלו [ואותו] באותו הרגע שהייתי חייב לצאת עם טיעון נגד ולו רק כדי שהוא יפסיק לחייך.

כך נוצר הפוסט הבא:

השבוע יצאה אפל בהודעה רשמית על השקתו של ה iPhone 3GS החדש שיעלה למדפים בימים הקרובים [לא בארץ לצערי]. בתור אדם [מאושר] בעל אייפון מהדור הראשון קצת התעצבנתי על אפל בזמן שהודיעה על המחיר המגוחך שבו ימכר המכשיר החדש – 199$ לגרסת ה16gb ו299$ לגרסת ה32gb. כאילו זה לא מספיק, אפל גם הורידה את המחיר של האייפון 3G ל99$! אין צדק בעולם, אפילו מגש של פיצה-האט עולה יותר..

עם קצת עזרה מחבר ותיק מצאתי דרך יצירתית להוציא את העצבים ועל הדרך לספק תירוץ הגיוני ושפוי לשאלה: "דניאל.. למה לעזעזל אתה משתמש בסוני אריקסון? מה קרה לאייפון שלך??".

[אני ביום טוב שלי..]

מי אפל-גיק עכשיו הא?!

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

4 תגובות לפוסט "Apple geek – Will it blend?!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים