תגובות

איך להפוך את הטיימליין החדש שלכם בפייסבוק למגניב? 4 כלים שיעזרו לכם בעבודה

קריאייטיביות במיטבה – תמונת הפרופיל שלי בפייסבוק.

תמיד רציתי להיות מגניב. תקראו לזה חסך ילדות, טובי הפסיכולוגים אולי יתרצו את התופעה כחוסר תשומת לב שקבלתי בילדות (בן להורים פולנים, מה לעשות? ככה זה אצלינו בבית). קחו את זה לאן שתרצו – אבל מה ש3 שנים בתיכון לא הצליחו לעשות,
פייסבוק מאפשרת לי לעשות ב3 שניות.

בינינו, בפרופיל החדש שפייסבוק שחררה לנו – או: ה"טיימליין" בשמו המלא – אין שום דבר טוב למעט שני דברים. הראשון: העובדה שפייסבוק מראה לנו סוף סוף את נהר המידע העצום והאין סופי שהיא ממשיכה להזין בפרטים על החיים שלנו – מה שבתאוריה אמור להרתיע אותנו ולגרום לנו להפסיק לעדכן תמונות, סרטונים וסטאטוסים בפייסבוק מ-ע-כ-ש-י-ו. לא לא, מעכשיו. לא, אוקיי, מהרגע שאני אפרסם את הפוסט ואתם תעשו לייק. טו נו.. ממחר. השני: החלק העליון בטיימליין שמאפשר לנו להעלות לא אחת, אלה שתי תמונות שיתארו אותנו בצורה הכי טובה (מי אוהב את עצמו? מי?!).

מעצבים לדוגמא קפצו על ההזדמנות והפכו את תמונות הפרופיל והCover שלהם לבמה בה הם משוויצים בכישורי הקריאייטיב שלהם (דוגמאות תוכלו לראות בהמשך הפוסט). אחרים לא ממש הבינו את הרעיון והעלו תמונות של הכלב שלהם בצד אחד ושל בית בצד שני. אני לקחתי את העניין רחוק (אל תשכחו – כי אני מגניב) והחלטתי לחפש כלים שיקלו עלי ליצור קובמינציה מנצחת של תמונת Cover ותמונת פרופיל.

הנה 4 כלים שיעזרו לכם ליצור את תמונת הפרופיל המושלמת בפייסבוק:

New Facebook Banners

Facebook Timeline Cover

The Site Canvas

Cover Photo Magic

ודבר אחרון – כדי שתקבלו קצת השראה ורעיונות לתמונות פרופיל מגניבות (אפילו יותר משלי) הנה 10 דוגמאות מקוריות לעיצוב תמונות הפרופיל בטיימליין החדש של פייסבוק.

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

8 תגובות לפוסט "איך להפוך את הטיימליין החדש שלכם בפייסבוק למגניב? 4 כלים שיעזרו לכם בעבודה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים