תגובות

30 עיצובי אתרים חדשים, מודרניים וקריאיטיביים שאתם פשוט חייבים לראות

שמתי לב שבזמן האחרון יש איזשהו טרנד מטופש שמקבל מקום של כבוד באתרי חדשות ובלוגים גדולים ומציג את "אתרי האינטרנט המכוערים ברשת". זה התחיל מאתר שמצאתי במקרה שהתפתח כיוזמה של חברה לעיצוב אתרים ומציג תחרות לאתר המכוער ברשת ובמקביל מאמר בYnet על אותו רעיון. זה כאילו שמישהו פתח קופת שרצים גדולה במיוחד ופתאום כל הארץ בתחרות למצוא את השרץ הכי גדול והכי מכוער.

נכון, מצב אתרי האינטרנט בארץ מבחינה עיצובית זוועתי. אנשים לא טורחים לעדכן את מראה האתר למודרני, בטח ובטח שלא חושבים לשכור מתכנת WEB לשיפור הקוד, וגרוע מזה, אלה שכבר משקיעים בשדרוג אתר, מתקמצנים על תוספת של 1,000 ש"ח למעצב טוב שיעשה את העבודה כמו שצריך.

אבל את האצבע המאשימה אני חושב שאפשר להפנות בעיקר למעצבים ולמתכנתי הWEB שפשוט לא טורחים להתעדכן בסטנדרטים והטרנדים העכשיויים של עולם עיצוב האתרים.

אז את הפוסט הזה שבו אספתי 30 עיצובי אתרים חדשים, מודרניים וקריאיטיביים כמו שרק בלוג לעיצוב וטכנולוגיה יודע לאסוף, אני מקדיש לכם – מעצבי האתרים, כהשראה לעבודות הבאות שלכם.

מכירים עוד אתרים יפים ששווה להציג בפוסט?

לנקקו בתגובות!

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

תגובה אחת לפוסט "30 עיצובי אתרים חדשים, מודרניים וקריאיטיביים שאתם פשוט חייבים לראות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים