תגובות

YouTube Hall Of Fame – הסרטונים הטובים ביותר ביוטיוב. אתר חדש!

לא יודע אם שמתם לב, אבל בשבוע האחרון לא יצא לי להרים איזה פוסט מעניין בבלוג. פוסט שישאיר אתכם המומים, פעורי פה ועצורי נשימה (סה"כ פוסט ממוצע). במקרה הטוב אתם בטח תוהים לעצמכם מדוע? במקרה הרע פיתחתם נטיות אובדניות, לבשתם שקי אפר וריפרשתם את העמוד פעם ב5 דקות כדי לראות אם בכל זאת משהו התעדכן.

מכיוון שאני לא מוכן לקחת אחריות על אלה שהגיעו למקרה הרע (רובכם, אני מניח), אתייחס רק לאלה שהצליחו לשלוט בעצמם ולתהות מדוע?!

לפני כשבוע עלה במוחי הדל רעיון מבריק שהתפתח לאתר מגניב. לאתר קוראים YouTube Hall Of Fame והרעיון שלו בגדול הוא לאסוף את הסרטונים הטובים ביותר שהועלו ליוטיוב אי פעם! המדד ל"סרטונים הטובים ביותר ביטיוב" שנקבע ע"י מנהלי האתר (המסתכמים כרגע בי) הוא כל סרטון שעבר את המיליון צפיות.

פיתוח האתר היה מאוד מעניין, בעיקר בהעדר אתר דומה, ממנו אוכל לשאוב רעיונות. YouTube Hall Of Fame עוצב בפוטושופ ומבוסס על וורדפרס מה שמאפשר לי עבודה מהירה ויעילה. עוד חלק מעניין בפיתוח האתר היה להתאים את מערכת וורדפרס והעיצוב שיצרתי לצרכים שלי – העלאת פוסט בפחות מ2 דקות מכל מקום, כולל האייפון!

קישור לאתר: http://YoutubeHallofame.com

אשמח לקבל פידבקים, רעיונות ותגובות על האתר! :)

קצת על דניאל שטרנליכט

דניאל שטרנליכט הוא מעצב ומפתח צד לקוח ואב לשני אייפונים מקוריים. חי ונושם ווב בעבודה ובבית, משתדל ללמוד כל יום משהו חדש עם גוגל כמורה, ו- Notepad++ כמחברת. בזמנו הפנוי תמצאו אותו מנהל את הבלוג לעיצוב גרפי וטכנולוגיה וחוקר טכנולוגיות ווב חדשות.

2 תגובות לפוסט "YouTube Hall Of Fame – הסרטונים הטובים ביותר ביוטיוב. אתר חדש!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים